Tijuana

Lineage 2/Valinor/Tijuanaclan

#1 29-12-2008 02:51:24

Mastax

Warlock

Call me!
Skąd: Oświęcim
Zarejestrowany: 05-12-2008
Posty: 29
Punktów :   

Ranga Klanowa

Mam zaszczyt przedstawić wam nową zasadę obowiązującom w Tijuanie.
Pdzedstawię wam w tym miejscu powązanie rangi on line z rangą forum, która znajduje się pod waszym nickiem na tymże forum i obowiązuje w klanie z dniem 29 Grudnia 2008. Cała akcja ma na celu integracje a co za tym idzie, pomoc mniejdoswiadczonym, wzajemne zaufanie itd. - biadolił nie bedę, każdy wie o co choodzi. Nikogo do tego nie zmuszam, ale jak sami zobaczycie okaże się to dla was niezwykle kożystne.

Więc level forum (liczba postów) - level w grze - profity lub straty.

Nowy użytkownik (0-9) - Łysa Polana

Użytkownik (10-19) - 5ty level - Możliwość ustawienia tittle i zaproszenia do klanu

Giermek (20-39) - 4ty level - To co wyżej plus pełna opcja kożystania z clan hallu

Woj (40 - 69) - 3 level - Wszystko, oprócz zmiany rankingów, edycji cresta oraz aukcji i wywoływania wojen, bez opcji zamkowych

Najemnik (70 - 99) - brak zmiany

Pogromca (100 - 149) - 2gi level - Całość za wyjątkiem edycji cresta, aukcji oraz manor admina

Eltarna Tijuana (150 i wyżej) - 1st level - full pakiet

Zastrzegam ewentualne zmiany w obowiązujących zasadach. Wszelakie prośby oraz pytania zostaną rozpatrzone. Za zmianę rankingów odpowiedzialny jestem ja i ewentualnie abbadon. Proszę równiez o niespamowanie forum.


http://img218.imageshack.us/img218/2581/kairj1.jpg
                       Algemeine Katzen

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4girls.pun.pl www.promoto.pun.pl www.cinquecento.pun.pl www.genelia-siddharth.pun.pl www.olbifgroup.pun.pl