Tijuana

Lineage 2/Valinor/Tijuanaclan

#1 09-12-2008 22:46:26

ZioloMZ

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 08-12-2008
Posty: 5
Punktów :   

Team-Speak vs Ventrillo

Witam wszystkich którzy odwiedzili tego posta
Otóż mam do was pytanie...
Wg was (proszę o odpowiedzi w poście) Team-Speak jest lepszy od Ventrillo czy Ventrillo jest lepsze od Team-Speak...
Jest to bardzo ważne, gdyż jak już wiecie podstawą dobrego klanu są ROZMOWY między graczami wg mnie jest to bardzo przydatne do poznania się:D
Jako wcześniejszy gracz Counter-Strike 1.6 STEAM mam znajomości w serwerach Ventrillo i jeśli będziecie chcieli mieć VT to nie ma problemu z załatwieniem bynajmniej pokoju na VT... ale jest jeden warunek...To jest klan a nie dziecięca piaskownica przyłączając się do nas podpisujesz tak jak by umowę...Musisz spełnić wszystkie warunki jakie ADMIN Ci narzuci Czyli jeśli Admin powie Ci że masz być o 6 rano na VT bo musi Ci coś przekazać TO MASZ BYĆ
PAMIĘTAJ TO JEST KLAN HIGHT + A NIE ULOU

Poproszę o odpowiedzi na wyżej zadane pytanie

Offline

 

#2 10-12-2008 17:06:35

Mastax

Warlock

Call me!
Skąd: Oświęcim
Zarejestrowany: 05-12-2008
Posty: 29
Punktów :   

Re: Team-Speak vs Ventrillo

Więc, nigdy nie używałem Ventrillo, także ocenę communicatorów pozostawię berdziej doświadczonym.
Jeśli chodzi o bycie na określoną godzinę na venie to u mnie odpada, ponieważ mam wybitnie nienormowany czas pracy .


http://img218.imageshack.us/img218/2581/kairj1.jpg
                       Algemeine Katzen

Offline

 

#3 10-12-2008 18:30:37

abbadon

Moderator

5006101
Call me!
Zarejestrowany: 06-12-2008
Posty: 22
Punktów :   

Re: Team-Speak vs Ventrillo

Siem to all.

Osobiście nie używałem VT ale mój kumpel z klanu na WR używał kiedyś, jest doświadczonym graczem w grach FPP (szybka akcja itd dobrze wiecie o czym mówię) i jego zdaniem lepszy team-speak. Razem z nim przegadałem wiele wiele godzin na TS bez żadnych problemów. Jeśli ktoś ma słabe łącze tym bardziej dla niego wskazany jest TS - zajmuje bardzo mało transferu łącza.

Co do drugiej kwestii bycie na VT kiedy admin ci każe. Niewiem jak wy ale gra to zabawa a nie więzienie. Być na VT o określonej porze czy to 6 rano czy 18 to jakieś lekkie przegięcie. Mam bardzo wymagającą pracę i dodatkowo mam rodzinę - jak chcesz coś więcej o mnie o zobacz http://www.tijuanaclan.pun.pl/viewtopic.php?id=2 będziesz wiedział o czym mówię. U mnie odpada coś takiego przy TS nie mamy czegoś takiego jak bycie on line na życzenie admina - nigdy nie wiem jak mi potoczy się dzionek - może akurat córka zachoruje albo będzie miała zły dzień a może będę musiał dłużej zostać w pracy. Myślę że Mastax wie o czym mówię a ty Zioło zrozumiesz to za parę lat.

Jeśli chodzi o to że każdy klanowicz powinien być zarejestrowany na forum i uczestniczyć w życiu klanu w taki czy inny sposób to jestem ZA. Przecież nie zawsze będziemy ekspić solo lub po 2 max 3 w party ale chyba każdy z nas chciał by się wybrać na Raidbossa czy posiadać zamek a do tego potrzebni są gracze na zrównoważonym lvlu.

Poddaję to co napisałem pod dyskusję klanu.

Pozdrawiam


Używaj Drop Calculatora oto link http://lineage.pmfun.com/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wsfii.pun.pl www.mroza15.pun.pl www.placek.pun.pl www.grupa2wat.pun.pl www.energia10na11prz.pun.pl